Имам къща на село,търся си другарче да живее при мен

Silvia

Имам къща на село,търся си другарче да живее при мен

Мнениеот Silvia » 24 юли 2016, 20:42

:D
Georgi

Re: Имам къща на село,търся си другарче да живее при мен

Мнениеот Georgi » 24 юли 2016, 23:47

Здравеи Силвия аз съм Георги и бих ти станъл другарче ,готин човек към от къде си .
savinacz

Мнениеот savinacz » 25 юли 2016, 18:34

Zdrvej..taku sto se registrirah v tozi sait Po savet na prijateli
I az sam sama i mi se zivee na selo ne v grada..Az sam ot centara na Sofia
Kato deca hodehme na ljatnata vila v Dragalevci no roditelite mi reshiha da ja prodadat...
P.S.Nadjavam se da srestna novi prijateli vtozi sait
Savina Balabanova
Gaia Galaxia

Мнениеот Gaia Galaxia » 30 юли 2016, 10:03

Сложни, сложни стават нещата от една възраст нататък. Дали си струва усилията и рисковете да си търся другарче на 56 годишна възраст? Или да се примиря и да карам както съм си свикнала? Живея на село във Варненско, имам стабилно финансово положение, почнах да градя и анастасийско родово имение от няколко години. Нямам престава обаче как ще се развиват нещата в бъдеще.
Khris

Мнениеот Khris » 27 авг 2016, 00:37

Разбира се, че си струва. И ние заслужаваме добър живот. Надеждата не умира, а отчаянието не води към добро. Трудното е да се намери точният човек.
иво

Мнениеот иво » 13 сеп 2016, 22:50

Здравейте , аз съм Иво преди две години започнах започнах да поправям стара наследствена къща на село имах възможност и приютих двама души които съдбата не е била благосклонна към тях уговорка та бе ше да се грибат за двора и къщата а аз да де грижа за тях в един момент поискаха да се грижат за животни за да не им е скучно аз се съгласих и им купувах каквото поискаха и сега вече моята стара изоставена къща прилича на малко ранчо натози етап имам възможност да осигуря добри условия на живот и уважението на моето семейство на още един човек изпаднал в беда без значение мъж или жена е ако знаете някой или сте виждали такива хора по градики и подлезите обадете се да го обсъдим

Върни се в “Сам/а съм, искам на село”